Domain Name Zone
domeny internetowe

DNZ Blog

Wiadomości ze świata domen

Coraz większe inwestycje w reklamę internetową

Dziennik InternautówDziennik Internautów donosi:

Polskie media internetowe odnotowały w I kwartale tego roku największą dynamikę wzrostu przychodów z reklam – 36% – w porównaniu do pozostałych mediów – wynika z szacunków firmy CR Media Consulting.

Widać, że polski marketing internetowy rośnie. Jest to efekt coraz większej świadomości firm wobec faktu, że reklama online jest silnym narzędziem pomagającym w dotarciu do klientów. Im bardziej popularny internet się staje oraz im większe części budżetów reklamowych będą przekazywane na reklamy internetowe, tym bardziej zwiększy się popyt na domeny.

No Comments, Comment or Ping

Reply to “Coraz większe inwestycje w reklamę internetową”

Przeszukaj bloga