Domain Name Zone
domeny internetowe

DNZ Blog

Wiadomości ze świata domen

Przyszłość bloga DNZ

PrzyszłośćBlog DNZ będzie od teraz służył jako platforma na której będę publikował autorskie artykuły związane z tematyką domen. Będą to moje przemyślenia różnych aspektów domainingu, komentarze do aktualnych wydarzeń i wypowiedzi oraz wpisy w których będę się dzielił z Wami moją wiedzą dotyczącą domen i marketingu w Internecie. Po prostu artykuły następującego skroju które częściowo były cytowane na portalach takich jak Dziennik Internautów, Gazeta.pl, Interia.pl, i Money.pl:

  1. Polak pracuje 7 godzin na utrzymanie domeny .pl
  2. Przyszłościowe zastosowania domen
  3. Jak to w końcu jest z domenami IDN?
  4. Co się wydarzyło w 2008 i co będzie w 2009?

Dlaczego taka zmiana strategii? Tłumaczenie anglojęzycznych wiadomości kosztuje dużo czasu, a mamy w polskiej blogosferze już dwa blogi które relacjonują newsy z (międzynarodowego) świata domen:

  1. Iname.pl autorstwa Rafała Galińskiego
  2. AZnews.pl autorstwa Dawida Zarazińskiego

Całkowicie nie przestanę publikować aktualności ze świata domen i marketingu internetowego. Przedwczoraj założyłem nowe konto na Twitterze (Wendrowski) na którym będę umieszczał od czasu do czasu ciekawostki które znajdę w Internecie (wpisy będą głównie po angielsku, ale pojawią się również polskie i niemieckie). Tak że zapraszam do dodania mnie do obserwowanych.

Życzę wszystkim udanego weekendu!

2 Comments, Comment or Ping

  1. AZnews.pl to nie tylko Dawid Zaraziński, do zespołu należą też Jakub Wasilewski, Hanna Laskowska i inne osoby które mają wkład w ten serwis :)

  2. Hehehe zgadzam się – AZnews to nie tylko ja (nawet nie przede wszystkim!) no i nie tylko newsy ze świata, również bieżącego informacje z kraju. Chociaż miło mi, nie powiem :) Życzę powodzenia.

Reply to “Przyszłość bloga DNZ”

Przeszukaj bloga